Türk televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi’nin oyuncularının son halleri merak ediliyor. Uzun zamandır gözlerden uzak sakin bir yaşam süren Emin Olcay yıllar sonra ortaya çıktı.

Dizide ‘Ömer Baba’ karakterine hayat veren usta oyuncu ney üflediği ve ne olursa olsun sakin kaldığı sahneleriyle hafızalara kazınmıştı.

SON HALİYLE GÜNDEMDE

Bir dönem Türkiye’yi ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi’nin Ömer Babası Emin Olcay son görüntüsü ile sosyal medyada gündem oldu.

Hayranlarına seslenmek için kısa bir video çeken Olcay, “Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAĞMURU

Emin Olcay’ın son haline sosyal medyada; ‘Seneler acımasız’, ‘Yaşlanmışsın be Ömer Baba’, ‘Ah Ömer Baba zaman ne çabuk geçmiş’, ‘Çok yaşlanmış’ gibi yorumlar yapıldı.


Ahmet Aydemir
Haber7.com – Editör

Haber 7 - Ahmet Aydemir

Editör Hakkında

İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi, ‘Gazetecilik’ bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe ilk adımını 2014’te attı. Profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere gündem, dünya, ekonomi ve spor kategorilerinde birçok haber hazırladı. Ahmet Aydemir, meslek hayatını Haber7.com’da aktif olarak sürdürüyor.

Kaynak bağlantısı