Çekimleri Edirne’de gerçekleştirilecek olan İkinci Yeni Yapım imzalı Sürgünler dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Barış Erçetin’in yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilecek olan Sürgünler projesine Teşkilat’ın sevilen oyuncusu transfer edildi.

Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatı ajanı rolüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Ezgi Şenler, TRT dijital platofrmu tabii’nin yeni dizisi Sürgünler’le kameralar karşısına geçecek. Volkan Sümbül’ün senaryosunu kaleme aldığı Sürgünler dizisine evet diyen Ezgi Şenler, Meryem karakteriyle seyirciyi ekrana kilitleyecek.

Temmuz’un ortası Edirne’de sete çıkacak Sürgünler’le anlaşma sağlayan Ezgi Şenler, Oktay Çubuk’la başrolleri paylaşmaya hazırlanıyor.

Hem kadrosuyla hem konusuyla şimdiden merak konusu olan Sürgünler projesinin oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Deniz Hamzaoğlu, Ferit Kaya ve Kemal Burak Alper gibi isimler de yer alacak.


Kübra Yılmaz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.

Kaynak bağlantısı