Olay saat 23.30 sıralarında Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi’nde bulunan bir sitenin çarşısında meydana geldi.

İddiaya göre G.B (24) sitenin lokantasında yemek yerken husumetlisi yemek yediği yere geldi. Şahıs yanında bulunan silah ile ateş etmeye başladı.

Çevredeki vatandaşlar silah sesi üzerine olay yerinden kaçarken G.B başına ve omzuna isabet eden mermiler ile yere düştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri ağır yaralanan G.B’yi ambulans ile hastaneye kaldırırken polis ekipleri olay yerinden kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.


KAYNAK: İHA

Erhan Ceylan
Haber7.com – Editör

Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber’de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor.

Dijital medya kariyeri Haber 7’de devam etmektedir.

Kaynak bağlantısı