Geçtiğimiz günlerde faturalarını ödeyebilmek için koleksiyonlarını sattığını söyleyen hatta fotoğraflarını satışa çıkran oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer bu kez de İstanbul’un fatih ilçesinde tezgah açıp takı satmaya başladı.

Kısa süre önce, çektiği ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir video yayınlayarak “Ben 70 yılları sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bu fotoğraflarımı 200 liradan yardım amaçlı satıyorum, elektrik, su, doğalgaz faturamı ödemek istiyorum. Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı fotoğraflarımı göndermek istiyorum” diyen Serpil Örümcer ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girmişti.

Serpil Örümcer, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş konuya el atması ile birlikte Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da 3 bölüm konuk oyuncu olarak performans sergilemişti.

Şimdi ise Serpil Örümcer yeniden başka meslek gruplarına yöneldi ve Fatih’teki takı tezgahı ile gündeme geldi. İzinsiz açılan tezgahın ise zabıta tarafından kaldırıldığı öğrenildi.

Sinan Akçıl'dan Marih Demiral tepkisi! Stada gidecekleri işaret ettiSinan Akçıl’dan Marih Demiral tepkisi! Stada gidecekleri işaret etti

SERPİL ÖRÜMCER KİMDİR?

Serpil Örümcer 8 Aralık 1952’de dünyaya geldi. Şimdilerde 71 yaşındadır. 1968’de oyunculuk kariyerine adım attı. Aynı zamanda şarkıcılık yaptı. Bugüne dek 5 evlilik yaptı. İzmir Fuarı’nda 1969’da en büyük parayı alan sanatçıdır. En son Arka Sokaklar dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

Arda Güler'in aile pozu sosyal medyayı salladı! İşte, annesi, babası ve ablası...Arda Güler’in aile pozu sosyal medyayı salladı! İşte, annesi, babası ve ablası…


Rabia Şekerci Güler
Haber7.com – SEO Haber Editörü

Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995’te Konya’da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı.
Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016’da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı.
Günümüzde, haber7.com’da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi’nde yazmaktadır.

Kaynak bağlantısı