Çorum escort Yozgat masaj salonu
Bugun...
Bizi izleyin:



  ÜNLÜ YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞTU

  Tarih: 07-05-2017 10:25:27 + -


  Niğde Belediyesi tarafından organize edilen ve 28 Nisan’da kapılarını kitapseverlere açan 2. Kitap Fuarı, vatandaşların akınına uğrarken, ünlü yazarlar da söyleşi ve imza günleri için geldikleri Niğde’de okurlarıyla buluştu.


  ÜNLÜ YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞTU

  130 yazar ve 170 yayınevinden onbinlerce kitabın, Niğdeli kitapseverlerle buluşturulduğu Niğde Belediyesi 2. Kitap Fuarı, beklenenin üzerinde ilgi gördü. 28 Nisan’da açılan 2. Kitap Fuarı kapsamında, 130 yazar, okurlarına kitaplarını imzaladı. Ünlü yazarların konferans ve söyleşileriyle renklenen kitap fuarında adeta izdiham yaşandı.

  6 Mayıs Cumartesi günü, ünlü yazarlar Ahmet Şafak, Kahraman Tazeoğlu, Mustafa Armağan, Erdal Demirkıran ve Dr. Ahmet Uçar, okurlarına kitaplarını imzaladı ve ayrı ayrı söyleşi düzenledi.  Ömer Halisdemir Meydanı’ndaki Kitap Fuarında, Kahraman Tazeoğlu’nun “Aşk ve Kitap”, Mustafa Armağan’ın “101. Yılında Unutulan Zafer – Kut’ül Amare”, Dr. Ahmet Uçar’ın “2. Abdulhamid Han” ve Erdal Demirkıran’ın “ Sen Dünyanın En Akıllı İnsanısın” konulu söyleşileri Niğdeliler tarafından büyük ilgi gördü.

  Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan da kitap fuarını ziyaret ederek yazarlarla bir araya geldi.

  VATANDAŞLAR MEMNUN

  Niğde Belediyesi 2. Kitap Fuarı’na ilgi gösteren vatandaşlar da fuarı düzenlediği için Niğde Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Fuarın her yıl düzenlenmesini isteyen kitapseverler, önümüzdeki yıllarda daha geniş kapsamlı fuar alanı oluşturulmasını talep ettiler.

  İmza günü ve söyleşilere katılmak üzere Niğde’ye gelen yazarlar gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Yazarların Niğde ve kitap fuarıyla ilgili görüşleri şöyle:

  KAHRAMAN TAZEOĞLU: “Daha önce Niğde’ye iki kez geldim ama Niğde kitap fuarına ilk kez katılıyorum. Niğde’de hakikaten ilgi çok büyük. Bu da bir yazar olarak bizi sevindiriyor. O yüzden mutluluğumuza diyecek yok. Niğde okuyan bir şehir. Burada olmak ve Niğdelilerle imza gününde buluşmak bizim için onur verici.”

   GÜNDOĞDU YILDIRIM: “Ben İç Anadolu Bölgesi’ni tanıyorum. Karamanlıyım. Niğde; Aksaray ve Nevşehir’ e göre kültür seviyesi yüksek bir il. Kitap fuarını açtığı için Niğde Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel bir fuar ve güzel bir ortam, devamını bekliyoruz. Niğde’yi genelde takip ediyorum, Niğde’de belirli bir kitapsever kitlesi var.

  MEHMET NALBANT: “Buraya gelirken Niğde’nin içinden geçtim. Caddede bir düzenleme var, çok hoş görünüyor. Burada böyle bir fuarın açılması güzel. Seneye daha güzel olacağı kanısındayım. Bir fuarın oturabilmesi için 3-4 seneye ihtiyaç var. Günden güne daha iyi olacağını düşünüyorum.”

  FİKRET EROĞLU: “Niğde çok güzel bir şehir. Keşfedilmeyi bekleyen bir hazine var burada. Hem insan, hem coğrafi hem de doğal yapısı olarak gerçekten keşfedilmemiş bir hazine var. İnsanın kitaba olan ilgisi de güzel. Ben bütün Niğde halkını tebrik ediyorum.

  PELİN ÇİFT: Niğde’ye davet edildiğim için çok memnunum. Niğdeli okurlar hem kitaplarıma hem de programımıza çok ilgi gösteriyor. Niğde Belediyesi’ne bu fuarı düzenlediği için çok teşekkür ediyorum.

   




  Kaynak: ANADOLU HABER

  Editör: ALPASLAN DÜZGÜN



  FACEBOOK YORUM
  Yorum

  DİĞER Kültür Sanat Haberleri

  ÇOK OKUNAN HABERLER
  SON YORUMLANANLAR
  FOTO GALERİ
  • Manken
   Manken
  • Atatürk
   Atatürk
  • Fantastik
   Fantastik
  • Yurdum İnsanı
   Yurdum İnsanı
  • Bebişler
   Bebişler
  FOTO GALERİ
  VİDEO GALERİ
  • AFRİN'E SELAM OLSUN
   AFRİN'E SELAM OLSUN
  • TEZYEM KADAR OLAMADIM
   TEZYEM KADAR OLAMADIM
  • NİĞDE'DE YILANLARIN DANSI
   NİĞDE'DE YILANLARIN DANSI
  • CESEDİN YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN NİĞDE CEZAEVİNDEN KAÇTI
   CESEDİN YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN NİĞDE CEZAEVİNDEN KAÇTI
  • GÖRÜNMEZ KAZA
   GÖRÜNMEZ KAZA
  • SOKAK PATİLERİNE UZANAN KADIN ELİ
   SOKAK PATİLERİNE UZANAN KADIN ELİ
  VİDEO GALERİ
  YUKARI